KONST / Litografier / Litografi 13491437
nr 1349 1437
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 25/75, daterad -77, sjömän. Motivet: 38x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 september 2020
kl 20:10:17
100 kr
200 kr
250 kr
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner